Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to najtrwalszy i najskuteczniejszy sposób na usunięcie niepożądanego owłosienia, bez konieczności systematycznego odwiedzania salonu kosmetycznego. W N25 wykonujemy zabiegi depilacji laserem wszystkich partii ciała (twarzy, pach, rąk, nóg i bikini). Duże doświadczenie personelu sprawia, że szybko i bezboleśnie pozbywamy się włosków – zabieg jest w pełni komfortowy dla osoby, która się mu poddaje.

 

U kogo sprawdzi się depilacja laserowa?

Depilacja laserem sprawdza się najlepiej w przypadku włosków o dużej zawartości pigmentu, czyli ciemnej barwie. Dzieje się tak dlatego, że podczas depilacji laserowej to właśnie czarne włoski najlepiej pochłaniają światło, więc działanie wiązki światła jest intensywniejsze.

Każdy, kto jest zmęczony koniecznością woskowania, używania kremów do depilacji czy ciągłego golenia powinien rozważyć usunięcie owłosienia przy pomocy lasera. Jest to metoda bezbolesna w przeciwieństwie do mechanicznych depilatorów, które chwytają i wyrywają włos. Do zabiegu depilarcji laserem trzeba się jednak odpowiednio przygotować, jak również wybrać odpowiedni gabinet, który przeprowadzi depilację laserem w Warszawie.

 

Czy możesz poddać się depilacji laserowej?

Depilacji laserem nie można poddawać przede wszystkim skóry świeżo opalonej, skłonnej do przebarwień, poddawanej zabiegom z użyciem retinolu. Bielactwo i łuszczyca, a więc choroby skóry, również stanowią przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Chcąc poddać się depilacji laserowej należy także zrezygnować z depilacji mechanicznej na 6 tygodni przed planowanym zabiegiem, aby umożliwić włosom rekonstrukcję.

Ze względu na wysoką skuteczność i trwały efekt, depilacja laserowa w Warszawie stosowana jest chętnie przez gwiazdy, które zawsze muszą wyglądać perfekcyjnie. Do uzyskania długotrwale gładkiej skóry wystarczy kilka zabiegów. W zależności od indywidualnych uwarunkowań, takich jak wrażliwość skóry i szybkość odrastania włosków, depilacja laserowa powinna być powtarzana co 1 – 2 miesiące, do chwili, w której całe owłosienie zostanie usunięte. Warto dodać, że wraz z każdym zabiegiem, włosków jest coraz mniej.

Jeśli zastanawiasz się, czy depilacja laserem będzie odpowiednią metodą dla Ciebie, umów się na konsultacje z kosmetyczką w salonie N25. Podczas rozmowy specjalista oceni, czy można zastosować ten zabieg, a także powie, jak się do niego przygotować. Jednak warto pamiętać, że depilacja laserem jest nieinwazyjna, więc przeciwwskazań do niej istnieje tak naprawdę niewiele.

 

Jak dbać o skórę przed i po zabiegu?

Przychodząc na zabieg skóra, która ma być poddana depilacji laserowej, powinna być umyta, osuszona i niczym nieposmarowana. Dodatkowo, skórę należy ogolić przy użyciu zwykłej maszynki do golenia bądź w inny sposób, ale pod żadnym pozorem nie wolno używać w tym celu kremów do depilacji czy innych metod usuwania owłosienia.

Po zabiegu warto także zwrócić uwagę na odpowiednią pielegnację podrażnionej skóry. Zaleca się unikanie używania mydła, spirytusu i wszelkich kosmetyków na bazie alkoholu. W przypadku depilacji laserowej pach przez pewien czas nie wolno także używać antyperspirantów. Co najmniej przez dwa tygodnie od zabiegu trzeba także chronić skórę przed słońcem używając kremów z filtrem SPF 50. Dlatego też zabieg depilacji laserowej rekomendujemy przeprowadzać w okresie jesienno-zimowym.

 

Gdzie wykonać depilację laserową w Warszawie?

Zapraszamy do salonu N25. Depilacja laserowa – Warszawa, ul. Nowogrodzka 25/32. Zapewniamy wszelką potrzebną opiekę, konsultację, objaśnienie zabiegu, a także nauczymy dbania o skórę po przeprowadzeniu skutecznej depilacji.

 

Zabiegi:

Laserowe usuwanie owłosenia IPL + RF – Panie
Wąsik
Baczki
Broda
Baczki + broda
Dłonie
Pachy
Całe ręce
Linia bikini
Bikini głębokie
Bikini całość
Łydki
Uda
Całe nogi