Makijaż permanentny

Perfekcyjny makijaż jest Twoim obowiązkiem w pracy? A może po prostu nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez starannie pomalowanych oczu i ust? Rosnące tempo życia – odczuwalne zwłaszcza w dużych miastach – sprawia, że czasu na wszystko, także na dbanie o wygląd, mamy coraz mniej. W tej sytuacji nieodzownym rozwiązaniem okazuje się makijaż permanentny, który zdecydowanie skraca czas spędzany rano przed lustrem i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

Trwały makijaż wykonujemy na zasadzie zbliżonej do tatuowania. Przy pomocy mikroskopijnej igły wprowadzamy pod skórę barwnik, który zastępuje kosmetyki nanoszone na powierzchnię skóry. Jednocześnie wpływamy w ten sposób na kształt np. brwi czy ust. Makijaż permanentny utrzymuje się nawet przez kilka lat. Nie rozpływa się pod wpływem gorąca, nie wymaga noszenia przy sobie kosmetyków. Wystarczy przezroczysty błyszczyk do ust, by wyglądać perfekcyjnie bez względu na porę dnia.

Podczas zabiegu makijażu permanentnego możemy skorygować kształt brwi, a także wypełnić je, uzyskując naturalny wygląd. Mamy także możliwość wykonania doskonałych kresek na powiekach. W przypadku ust nie tylko nadajemy im oczekiwany, wyrazisty kolor, ale także delikatnie korygujemy kształt. Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu ust, a nie chcesz korzystać z botoksu, makijaż permanentny będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Trwały makijaż można wykonać u zdecydowanej większości osób. Dzięki dodatkowemu znieczuleniu miejsca poddawanego zabiegowi, jest on w pełni komfortowy.

Salon N25: już wiesz, gdzie wykonać makijaż permanentny w Warszawie

Zabiegi:

Makijaż permanentny
Kreski górne
Kreski dolne
Kreski górne + dolne
Kontur ust
Kontur ust + cień
Kontur ust + wypełnienie
Brwi
10% rabatu przy zrobieniu dwóch lub trzech partii twarzy