Manicure N25

Manicure klasyczny czy kreatywny? Zrealizujemy każdy pomysł

Salon N25 oferuje pełen zakres zabiegów manicure w Warszawie. Podczas pobytu w naszym studiu urody nie tylko ozdobisz i upiększysz paznokcie, ale także poprawisz wygląd dłoni. Nasz cel to gładkie ręce, o pięknej, jedwabiście delikatnej skórze i zadbane, starannie pomalowane paznokcie.


Profesjonalny manicure w Warszawie – upiększ swoje dłonie!

Na wygląd dłoni wpływ ma nie tylko kształt, kolor i estetyka paznokci (o które dbamy, wykonując manicure), ale także skóra. Ta na rękach – choć delikatna – narażona jest na szkodliwe działanie środków chemicznych, z których korzystasz w domu, a także na chłód, ostre słońce. Podrażnia ją często nawet zwykłe mydło.


Jak wygląda zabieg?

Manicure rozpoczynamy od nadania paznokciom odpowiedniego kształtu i wyglądu. Następnie odpychamy i wycinamy skórki. W zależności od Twoich oczekiwań, możemy wykonać zabieg SPA na dłonie lub manicure klasyczny, jak i hybrydowy, japoński, akrylowy (lub żelowy). Zapewniamy także tradycyjne malowanie paznokci wraz z ich zdobieniem.

Podczas zabiegu możesz się zrelaksować, odpocząć, wypić herbatę, a my zadbamy o to, by Twoje dłonie z minuty na minutę stawały się gładsze i piękniejsze. Piękne, zdrowe, nienagannie wyglądające paznokcie to zawsze powód do dumy. Zwłaszcza podczas wyjątkowych uroczystości, takich jak ślub, warto zadbać o wygląd swoich dłoni.


Jak możemy ozdobić Twoje paznokcie?

W pracy nad idealnym wyglądem Twoich paznokci bazujemy z jednej strony na aktualnych trendach kosmetycznych, z drugiej – na nieograniczonej kreatywności kosmetyczek wykonujących zabiegi. Stosujemy bardzo szeroki zakres zdobień, od zabawy kolorem, poprzez naklejki, aż po ozdoby z cyrkonii i nietypowych materiałów. Dzięki szerokiej gamie stosowanych metod zdobienia, stworzymy dla Ciebie stylizację zarówno na co dzień, jak i na poważne biznesowe spotkanie albo szaloną imprezę.


Zabiegi:

Pielęgnacja dłoni i stóp
Manicure
Phenom Jessica NOWOŚĆ
Manicure klasyczny / biologiczny z malowaniem
Manicure klasyczny / biologiczny bez malowania
Manicure SPA
Manicure hybrydowy
Manicure japoński
Manicure na akrylu / żelu
Malowanie paznokci
Malowanie paznokci ze zdobieniem
Zdjęcie hybrydy
Maska na dłonie
Parafina
Akryl / Żel
Akryl / Żel klasyczny
Akryl / Żel na naturalnej płytce
Uzupełnienie akrylu / żelu
Akryl / Żel french
Uzupełnienie akrylu / żelu french
Akryl / Żel + hybryda
Uzupełnienie akrylu / żelu + hybryda
Akryl / Żel na naturalnej płytce + hybryda
Uzupełnienie akrylu / żelu + hybryda
Zdjęcie akrylu / żelu + manicure
Rekonstrukcja tipsa