Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja w Warszawie? Jeśli zastanawiasz się, gdzie wykonać ten zabieg, zapraszamy do salonu kosmetycznego N25. W relaksującej atmosferze, w przytulnych wnętrzach naszego studia urody wykonamy zabieg, po którym Twoja skóra odzyska blask.

Mikrodermabrazja pozwala skutecznie pozbyć się przebarwień i zaskórników, oraz możemy uzyskać efekt spłycenia zmarszczek. Można stosować ją nawet przy trądziku.


Zalety mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja przynosi znakomite efekty nawet u osób o cerze tłustej, ze skłonnością do niedoskonałości. Dotlenia i odżywia skórę, przez co wygląda ona młodziej i jędrniej. Świetnie oczyszcza pory, poprawia kolor i elastyczność skóry, dzięki pobudzeniu jej do produkcji kolagenu.

Po wykonanym zabiegu mikrodermabrazji w salonie N25 warto jest wykorzystać fakt, że skóra lepiej wchłania substancje odżywcze zawarte w kosmetykach. Wysokiej jakości maseczki czy odpowiednie kremy wspierające regenerację skóry, nałożone w ciągu kilku dni od zabiegu, lepiej się wchłoną.


Przeciwwskazania do zabiegu.

Zabieg mikrodermabrazji jest zabiegiem raczej bezpiecznym, choć jak w każdym istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania, jak np. wirusowe lub bakteryjne zakażenia skóry, grzybica, występowanie nadżerek lub nowotworów. W przypadku osób o cerze wrażliwej, proponujemy łagodniejsze złuszczanie kwasami lub pillingiem kawitacyjnym.


Zabiegi:

Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja twarzy + maska pielęgnacyjna
Mikrodermabrazja twarzy, szyi, dekoltu + maska pielęgnacyjna
Mikrodermabrazja twarzy + algi
Mikrodermabrazja twarzy, szyi, dekoltu + algi
Mikrodermabrazja twarzy + kwas glikolowy
Złuszczanie kwasami kosmetycznymi
Złuszczanie kwasami medycznymi