Opalanie natryskowe N25

Dzięki opalaniu natryskowemu możesz uzyskać efekt pięknej, równomiernej opalenizny bez konieczności wielokrotnego odwiedzania solarium lub spędzania długiego czasu na słońcu. Opalanie natryskowe można stosować bez względu na porę roku, także w zimie i jesienią. Co ważne, takie opalanie pozwala uniknąć ryzyka, związanego z narażaniem skóry na szkodliwe promieniowanie UV. Nie grozi także podrażnieniami, dlatego może być stosowane nawet u osób, które ze względu na jasną karnację lub zwiększoną wrażliwość nie mogłyby pozwolić sobie na tradycyjne opalanie w słoneczną pogodę.


Zalety opalania natryskowego.

Ogromną zaletą opalania natryskowego są barwniki, które są bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży. Ogólnodostępne samoopalacze często dają efekt ciemnych plam i tymczasowych przebarwień na skórze. Dlatego zachęcamy do wykonania zabiegu opalania natryskowego w Warszawie w salonie N25, gdzie wyszkolona kosmetyczka zadba o równomierne rozprowadzenie preparatu i uzyskanie takiego kolorytu skóry, o którym marzy klient.


Ciesz się opalenizną od razu!

Opalanie natryskowe przynosi taki efekt, jakiego oczekujesz. Możesz zdecydować się na lekką opaleniznę lub uzyskać mocny, wyraźny brąz. Kto kiedykolwiek korzystał z tradycyjnych form opalania ten wie, że zawsze wymaga ono oczekiwania, aż zaczerwieniona skóra zbrązowieje. Opalanie natryskowe pozwala Ci uzyskać pożądany wygląd natychmiast, dlatego możesz skorzystać z niego nawet na 1 dzień przed ważną imprezą.


Umów się na opalanie natryskowe w Warszawie (salon N25).



Zabiegi:

Opalanie natryskowe SunFX
Opalanie natryskowe całe ciało
Opalanie natryskowe całe ciało + peeling
Opalanie natryskowe połowa ciała
Opalanie natryskowe  twarz, szyja, dekolt