Pedicure w N25

O stopy warto dbać nie tylko wtedy, gdy eksponujemy je w letnim, odkrytym obuwiu. Ich skóra narażona jest stale na wiele mikrourazów i otarć. Niewygodne obuwie, niewłaściwa pielęgnacja, a czasem nawet wrodzona skłonność np. do rogowacenia skóry – to wszystko szkodzi stopom, wpływając także na nieestetyczny wygląd paznokci. Podczas zabiegów pedicure usuwamy wszystkie te problemy.

 

Zadbamy o Twoje stopy! Pedicure tylko w salonie N25!

Pedicure kosmetyczny w Warszawie to opieka nad stopami mająca na celu ich upiększenie. Przede wszystkim zajmujemy się paznokciami u stóp – ich skróceniem, opiłowaniem i pomalowaniem, ale zabieg obejmuje także usunięcie zrogowaciałego naskórka pięt.

Z kolei pedicure leczniczy, oprócz właściwości kosmetycznych, skupia się w dużej mierze na usunięciu nieprawidłowości skóry czy wrastających paznokci.

 

Pedicure nie tylko leczy, ale też upiększa.

Obok rytuałów typowo pielęgnacyjnych (nawilżających i zmiękczających) – takich, jak maska, parafina czy SPA, w ofercie pedicure w Warszawie w salonie N25 znajduje się cała gama zabiegów upiększających paznokcie. Wykonujemy pedicure klasyczny – który możemy potraktować jako wstęp do malowania paznokci lub poprzestać tylko na samej pielęgnacji – ale także hybrydowy i japoński.

W ramach zabiegów pedicure proponujemy także klasyczne malowanie paznokci oraz ich fantazyjne zdobienie. I to właśnie w przypadku pedicure’u najlepiej widać różnicę w trwałości lakieru nakładanego w salonie. Dzięki odpowiednim technikom, skutecznie utrwalamy lakier, chroniąc go przed odpryskiwaniem.

 

Pedicure w Warszawie z N25.pl

 

Pedicure
Phenom Jessica NOWOŚĆ
Pedicure z malowaniem
Pedicure bez malowania
Pedicure SPA
Pedicure hybrydowy
Pedicure french hybrydowy
Pedicure japoński
Malowanie
Malowanie ze zdobieniem
Maska
Parafina
Akryl / Żel
Akryl / Żel klasyczny
Akryl / Żel na naturalnej płytce
Uzupełnienie akrylu / żelu
Akryl / Żel french
Uzupełnienie akrylu / żelu french
Akryl / Żel + hybryda
Uzupełnienie akrylu / żelu + hybryda
Akryl / Żel na naturalnej płytce + hybryda
Uzupełnienie akrylu / żelu + hybryda
Zdjęcie akrylu / żelu + manicure
Rekonstrukcja tipsa