Przedłużanie rzęs w Warszawie – Salon N25

Intrygujące, powabne i kuszące spojrzenie to marzenie każdej kobiety. Aby je uzyskać wystarczy mieć piękne i gęste rzęsy. Warszawa, gdzie mieści się nasz salon kosmetyczny N25, to idealne miejsce, w którym pomożemy Ci uzyskać cudowne rzęsy dzięki zabiegowi przedłużania rzęs.

Wyraziste rzęsy optycznie powiększają oczy i dodają im blasku. Stanowią niemal obowiązkowy element makijażu wieczorowego, ale znakomite efekty dają także w codziennych stylizacjach. Podczas zabiegu przedłużania rzęs w Warszawie korzystamy z szerokiego wyboru syntetycznych kępek – dzięki temu precyzyjnie dopasowujemy ich długość i gęstość do Twoich oczekiwań. W ten sposób możemy uzyskać długie rzęsy, jak z filmowego ekranu, ale możemy też jedynie lekko je zagęścić, dając naturalny efekt lekkiego, codziennego makijażu.

Studio urody N25 to jeden z najchętniej wybieranych salonów, zajmujących się przedłużaniem rzęs w Warszawie. Obok zagęszczania przy pomocy kępek, stosujemy także przedłużanie rzęs bardziej pracochłonną, ale też efektowniejszą metodą 1:1.

Przedłużanie rzęs w Warszawie uzupełniamy także o inne zabiegi, takie jak: trwała na brwi (nadaje mocny, długotrwały efekt podkręcenia), a także henna rzęs (eliminuje konieczność stosowania tuszu).

Przyjdź do nas i porozmawiaj z kosmetyczką, która na podstawie Twoich oczekiwań dobierze najlepszą metodę przedłużania rzęs. Warszawa, ul. Nowogrodzka 25/32 – już dziś umów się na wizytę!

Zabiegi:

Rzęsy
Przedłużanie rzęs metodą 1:1
Uzupełnienie rzęs od
Zdjęcie rzęs
Trwała na rzęsy
Henna brwi
Henna rzęs
Regulacja brwi
Całość komplet
Semi permanentna maskara (trwałość do 3 tygodni) NOWOŚĆ
Dolne rzęsy
Górne rzęsy