Studio urody N25

Zapraszamy do studia urody, zlokalizowanego w samym centrum stolicy. O niepowtarzalnej atmosferze tego miejsca decyduje fakt, że XIX-wieczny luksus przenika się tu z nowoczesnością. Studio urody N25 mieści się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Jej wyjątkowy klimat sprzyja odpoczynkowi – wystarczy przekroczyć bramę, by znaleźć się w innym świecie, daleko od zgiełku, hałasu i pośpiechu. Ale we wnętrzu studia urody czeka na nasze Klientki oferta najnowocześniejszych zabiegów kosmetycznych, wykonywanych przy pomocy światowej klasy urządzeń i kosmetyków.

Uroda każdej kobiety to połączenie jej naturalnego piękna z pewnymi trickami, które to piękno podkreślają. Dlatego studio urody N25 oferuje zarówno rytuały pielęgnacyjne na skórę i paznokcie, jak i szereg zabiegów upiększających. Wykonujemy depilację laserową, mikrodermabrazję i mezoterapię bezigłową, ale także manicure i pedicure, opalanie natryskowe, przedłużanie rzęs i makijaż permanentny. Korzystamy z kosmetyków wiodących światowych laboratoriów kosmetycznych, takich jak: Bioline, Selvert, Revitalash, Jessica,oraz Opi.

Twoja uroda to jeden z Twoich największych atutów. Studio urody N25 pomaga wyeksponować Twój naturalny urok. Odkryj jedno z najbardziej kobiecych miejsc w Warszawie!

Odkryj wyjątkowe studio urody w Warszawie – Salon N25