Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Warszawa

Perfekcyjny makijaż jest Twoim obowiązkiem w pracy? A może po prostu nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez starannie pomalowanych oczu i ust? Rosnące tempo życia – odczuwalne zwłaszcza w dużych miastach – sprawia, że czasu na wszystko, także na dbanie o wygląd, mamy coraz mniej. W tej sytuacji nieodzownym rozwiązaniem okazuje się makijaż permanentny, który zdecydowanie skraca czas spędzany rano przed lustrem i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

 

Jak wykonujemy makijaż permanentny?

Trwały makijaż wykonujemy na zasadzie zbliżonej do tatuowania. Przy pomocy mikroskopijnej igły wprowadzamy pod skórę barwnik, który zastępuje kosmetyki nanoszone na powierzchnię skóry. Jednocześnie wpływamy w ten sposób na kształt np. brwi czy ust. Makijaż permanentny utrzymuje się nawet przez kilka lat. Nie rozpływa się pod wpływem gorąca, nie wymaga noszenia przy sobie kosmetyków. Wystarczy przezroczysty błyszczyk do ust, by wyglądać perfekcyjnie bez względu na porę dnia.

Dobrze dobrany makijaż permanentny nie powinien być zbyt mocny ze względu na to, że będziemy mieć go na twarzy przez najbliższych kilka lat. Powinien podkreślać naszą naturalną urodę, a nie ją przerysowywać. Wykwalifikowana kosmetyczka jest w stanie dobrać odpowiedni odcień barwnika do naszej twarzy, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Po naniesieniu na skórę barwnik zazwyczaj jest o 40-50% bardziej intensywny niż stanie się po kilku dniach od zabiegu.

 

Jakie partie twarzy możemy poddać temu zabiegowi?

Podczas zabiegu makijażu permanentnego w Warszawie w salonie N25 możemy skorygować kształt brwi, a także wypełnić je, uzyskując naturalny wygląd. Mamy także możliwość wykonania doskonałych kresek na powiekach. W przypadku ust nie tylko nadajemy im oczekiwany, wyrazisty kolor, ale także delikatnie korygujemy kształt. Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu ust, a nie chcesz korzystać z botoksu, makijaż permanentny będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Trwały makijaż można wykonać u zdecydowanej większości osób. Dzięki znieczuleniu makijaż permanentny jest praktycznie bezbolesny. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są między innymi cukrzyca, aktywna opryszczka, łuszczyca, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, hemofilia czy ciąża.

 

Salon N25: już wiesz, gdzie wykonać makijaż permanentny w Warszawie


Zabiegi:

Makijaż permanentny 
Kreski górne 
Kreski dolne 
Kreski górne + dolne 
Kontur ust 
Kontur ust + cień 
Kontur ust + wypełnienie 
Brwi 
10% rabatu przy zrobieniu dwóch lub trzech partii twarzy 

Lokalizacja
ul. Nowogrodzka 25/32
(w pobliżu hotelu Novotel)
Warszawa Śródmieście Centrum

Godziny w jakich przyjmujemy
Mo-Fri: 10am – 5pm
Sa: 11am – 2pm
So: closed

Witaj! Zapraszam do konsultacji online.
tripadvisor flickr americanexpress bandcamp basecamp behance bigcartel bitbucket blogger codepen compropago digg dribbble dropbox ello etsy eventbrite evernote facebook feedly github gitlab goodreads googleplus instagram kickstarter lastfm line linkedin mailchimp mastercard medium meetup messenger mixcloud paypal periscope pinterest quora reddit rss runkeeper shopify signal sinaweibo skype slack snapchat soundcloud sourceforge spotify stackoverflow stripe stumbleupon trello tumblr twitch twitter uber vimeo vine visa vsco wechat whatsapp wheniwork wordpress xero xing yelp youtube zerply zillow px aboutme airbnb amazon pencil envelope bubble magnifier cross menu arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right envelope-o caret-down caret-up caret-left caret-right