Manicure N25

Manicure klasyczny czy kreatywny? Zrealizujemy każdy pomysł

Salon N25 oferuje pełen zakres zabiegów manicure w Warszawie. Podczas pobytu w naszym studiu urody nie tylko ozdobisz i upiększysz paznokcie, ale także poprawisz wygląd dłoni. Nasz cel to gładkie ręce, o pięknej, jedwabiście delikatnej skórze i zadbane, starannie pomalowane paznokcie.

 

Profesjonalny manicure w Warszawie – upiększ swoje dłonie!

Na wygląd dłoni wpływ ma nie tylko kształt, kolor i estetyka paznokci (o które dbamy, wykonując manicure), ale także skóra. Ta na rękach – choć delikatna – narażona jest na szkodliwe działanie środków chemicznych, z których korzystasz w domu, a także na chłód, ostre słońce. Podrażnia ją często nawet zwykłe mydło.

 

Jak wygląda zabieg?

Manicure rozpoczynamy od nadania paznokciom odpowiedniego kształtu i wyglądu. Następnie odpychamy i wycinamy skórki. W zależności od Twoich oczekiwań, możemy wykonać zabieg SPA na dłonie lub manicure klasyczny, jak i hybrydowy, japoński, akrylowy (lub żelowy). Zapewniamy także tradycyjne malowanie paznokci wraz z ich zdobieniem.

Podczas zabiegu możesz się zrelaksować, odpocząć, wypić herbatę, a my zadbamy o to, by Twoje dłonie z minuty na minutę stawały się gładsze i piękniejsze. Piękne, zdrowe, nienagannie wyglądające paznokcie to zawsze powód do dumy. Zwłaszcza podczas wyjątkowych uroczystości, takich jak ślub, warto zadbać o wygląd swoich dłoni.

 

Jak możemy ozdobić Twoje paznokcie?

W pracy nad idealnym wyglądem Twoich paznokci bazujemy z jednej strony na aktualnych trendach kosmetycznych, z drugiej – na nieograniczonej kreatywności kosmetyczek wykonujących zabiegi. Stosujemy bardzo szeroki zakres zdobień, od zabawy kolorem, poprzez naklejki, aż po ozdoby z cyrkonii i nietypowych materiałów. Dzięki szerokiej gamie stosowanych metod zdobienia, stworzymy dla Ciebie stylizację zarówno na co dzień, jak i na poważne biznesowe spotkanie albo szaloną imprezę.

Lokalizacja
ul. Nowogrodzka 25/32
(w pobliżu hotelu Novotel)
Warszawa Śródmieście Centrum

Godziny w jakich przyjmujemy
Mo-Fri: 10am – 5pm
Sa: 11am – 2pm
So: closed

Witaj! Zapraszam do konsultacji online.
tripadvisor flickr americanexpress bandcamp basecamp behance bigcartel bitbucket blogger codepen compropago digg dribbble dropbox ello etsy eventbrite evernote facebook feedly github gitlab goodreads googleplus instagram kickstarter lastfm line linkedin mailchimp mastercard medium meetup messenger mixcloud paypal periscope pinterest quora reddit rss runkeeper shopify signal sinaweibo skype slack snapchat soundcloud sourceforge spotify stackoverflow stripe stumbleupon trello tumblr twitch twitter uber vimeo vine visa vsco wechat whatsapp wheniwork wordpress xero xing yelp youtube zerply zillow px aboutme airbnb amazon pencil envelope bubble magnifier cross menu arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right envelope-o caret-down caret-up caret-left caret-right